KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity Style

Fustani i Jennifer Lopez mund t’ju lërë vërtet pa frymë!

13 Dhjetor 2018

Jennifer Lopez i dhuroi botës pamjen më të bukur rozë që kemi parë deri më sot.  Diva e muzikës u shfaq në tapetin e kuq gjatë premierës së filmit të saj të ri “Second Act” e veshur e gjitha në rozë.

Fustani, i dizenjuar nga Giambattista Valli vinte i shkurtër përpara duke u zgjatur mbrapa me një fryrje si ato që jemi mësuar t’ju shohim princeshave të përrallave, bënë që e gjithë vëmendje të ishte tek Lopez.

Me flokët e kapura topuz dhe aksesorët po në të njëjtën ngjyrë me fustanin, e bënë yllin e muzikës të dukej një barbie e vërtetë!

Siç mund ta shihnim, reagimi i vetëm që na del natyrshëm prej saj dhe këtij fustani është thjesht: Wowww!

MOS I HUMBISNI