KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Meghan ndryshoi modelin e flokëve dhe bota 'ktheu kokën'

7 Dhjetor 2018

Së fundmi po përflitet se Meghan Markle ka bërë një ndryshim në modelin e flokëve. Konkretisht bëhet fjalë për një prerje me shkallëzim që nuk ka kaluar kurrësesi pa u vënë re.

Ditën e djeshme, dukesha ka qenë e pranishme në një mbledhje në Kolegjin King. E veshur me një fustan të zi minimalist, gjithë vëmendja e njerëzve ka shkuar tek flokët e saj.

Në fotot e shkrepura në eventin në fjalë, flokët e Meghan duken disi më të shkurtër dhe më të çrregullt. Ndaj pamja e shpupuritur bukur e dukeshës ka zënë sot vend në mediat sociale dhe në faqet e portaleve të huaja.

Nëse po pyesni pse...

Epo sepse Meghan është Meghan dhe çdo ndryshim i saj në pamje apo çdo dalje jashtë kornizave kthehet sa hap e mbyll sytë në një lajm. Për të mos harruar pastaj faktin që Meghan që prej marrjes së titullit dukeshë nuk ka guxuar thuajse aspak me ndryshimet në pamje.

MOS I HUMBISNI