KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Pas kësaj fotoje, Roza Lati e ndau mendjen të bëj një bebe

6 Dhjetor 2018

Pak orë më parë, Roza Lati postoi një foto në llogarinë e saj të Instagram-it ku dukej si shtatzënë, sigurisht për shkak të peliçes që mbante veshur.

Këtë, moderatorja e tha dhe vetë në përshkrimin e fotos duke shtuar se po e mendon shumë seriozisht nje bebe.

“Si dukem këtu, sikur jam shtatzënë. Edhe meqë unë kam rënë në dashuri për të 700-ën herë me të njëjtin person....Po mendoj seriozisht të bëj një bebe se më shkoka me sa po shoh në këtë foto. Si mendoni ju ? Ta nis  me një çun apo goc?”- shkruan Roza dhe ndjekësit kanë nisur me urime pafund nëpër komente.

Mesa duket Roza e ndjen periudhën e mëmësisë më të afërt se kurrë dhe përpos shakasë dëshira duket të jetë reale. Aq më tepër kur zbuloi bie në dashuri herë pas here, por me të njëjtin njeri.

MOS I HUMBISNI