KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity Style

Modelja e Victoria’s Secret shkëlqen me fustanin e dizajneres shqiptare

5 Dhjetor 2018

Kjo është Alessandra Ambrosio. Ka qenë modele e Victoria’s Secret për plot 17 vite. Dha dorëhqjen vjet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy to be part of this amazing project and support my dear friend @russelljames for the #BackstageSecrets exhibit in #Shanghai 💫💙💫

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Në foto, ndodhet në Shangai, në ekspozitën e Russell James të quajtur “Backstage Secrets”. James ka shërbyer si fotograf në prapaskenat e sfilatave të Victoria’s Secret për 15 vite dhe në ekspozitë shfaq 60 fotografi të jashtëzakonshme të papublikuara më parë.

Fustani i Alessandra-s është fantastik, që nga ngjyra, prerja asimetrike e deri te bishti në anë. Fustani është krijim i dizajneres shqiptare, Lena Berisha, me qendër në Prizren.

Dizenjot e Berishës janë ekstravagantë, rrëzëllitës, femërorë dhe elegantë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wich one is your favorite Lena Berisha 1-2-3 Much love ❤️

A post shared by L e n a B e r i s h a (@lena_berisha) on

Më parë, dizenjot e saj i kanë veshur Ashanti:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Once Ashanti Fan, and now she is wearing one of my creations!!🙏🏼 @ashanti ❤️❤️#beliveinyourdreams

A post shared by L e n a B e r i s h a (@lena_berisha) on

Dhe Bebe Rexha:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bebe Rexha looks amazing in Lena Berisha at City of Hope Gala.. @beberexha ❤️ We love you..

A post shared by L e n a B e r i s h a (@lena_berisha) on

E ardhmja duket e shkëlqyer për Lena Berishën – porsi fustanet e saj.

MOS I HUMBISNI