KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Super Nora me këngën e radhës!

3 Dhjetor 2018

Disa minuta më parë, Nora Istrefi postoi një foto në Instagram, ku s’kishte si të shfaqej tjetër veçse tepër në formë.

Flokë të valëzuara, fustan- këmishë gjithë vezullim dhe këmbë të tonifikuara: Kështu do të shfaqet këngëtarja në klipin e saj më të ri!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

soon...🎬🎼

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

“Së shpejti...” shkruhet nën foto, shoqëruar me emoji- n e pentagramit dhe xhirimeve.

Në fakt muaj më parë, burime për “Prive” zbuluan se Istrefi do të sjellë një projekt me Skerdi Agon. Teksa realizimi i projektit ka nisur, kënga pritet të publikohet shumë shpejt.

Në foto: Skerdi Ago

Thuhet se videoklipi është duke u xhiruar në Tiranë. Deri atëherë, shihni këto foto:

MOS I HUMBISNI