KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Flokët

Mos i lyeni flokët pa parë ngjyrat e preferuara të këtij dimri!

25 Nëntor 2018

Në dimër është edhe më e madhe dëshira për të patur flokë të shëndetshëm, voluminozë dhe me ngjyra që bien në sy. Cilat janë më të pëlqyerat e këtij sezoni? I gjeni më poshtë!

Wshtë zyrtare! Ombre-t nuk do të ikin kurrë nga moda. Nëse jeni shumë brune, ky konstrast bën për ju!

Bjonde në mjalt. Kjo është prova se kjo ngjyrë mund të përshtatet fare mirë si në verë ashtu dhe dimër.

Fiksojeni mirë këtë nuancë kaq natyrale. Wshtë trendi i momentit.

Duket sikur kjo ngjyrë është vetëm për kuqaloshet natyrale, por jo. Thjesht merrni këtë foto dhe tregojani parukieres suaj.

Nëse u mërzitët nga bjondllëku legjendar, provoni ngjyrën rozë. Mund të dukeni chic edhe duke tërhequr vëmendjen maksimale!

MOS I HUMBISNI