KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Fashion News

3 aksesorët më të çmendur dekorativë për festat e fundvitit

19 Nëntor 2018

Na e merr mendja që është pak herët për të folur rreth festave të fundvitit, por nuk është faji ynë që atmosfera tashmë ka filluar. Për këtë arsye po ju njohim me tre shpikje të çuditshme të modës, që kanë si qëllim t’ju stolisin si një bredh.

Tangat- fjongo

Një markë e njohur veshjesh ka hedhur në treg një palë tanga që kanë formën e një fjongoje të stërmadhe. Siç mund ta dalloni në foto, të brendshmet në fjalë janë shumë më shumë se thjesht tanga, ndaj mund të quhen me plot kuptimin e fjalës një investim.

Çmimi i tyre është rreth 14 paundë, pra pothuajse sa çmimi i një globi dekorativ për pemën.

Asesorët e thithkave

Po, aksesorët dekorativë për thithka ekzistojë dhe mund t’i gjeni në Amazon për çmime tejet të arsyeshme.

Dritat e mjekrrës

Të dashur djem, këtë fundvit duket se të gjithë do t’i drejtoheni mjekrrës së dekoruar me drita. Ndaj për të mos i rënë në qafë pemës po ju tregojmë se ndriçuesit shumëngjyrësh mund t’i gjeni në dyqane online për afro 11 dollarë.

Dritat në fjalë janë LED, kunndra ujit dhe shumëngjyrshe.

Pazar ta mbarë!

 

MOS I HUMBISNI