Red Carpet

Vazhdon trendi i fustanit që magjepsi VIP-et shqiptare dhe të huaja

18 Nëntor 2018

Vazhdon trendi i fustanit që magjepsi VIP-et shqiptare dhe të huaja

Deri tani, çmimin si “Fustani më i Mirë i Vitit 2018” e fiton padyshim ai i fryrë, me tul dhe pala pafund. E kemi fjalën për këtë në vijim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@rosalia.vt with a Yolancris custom piece from the SS19 collection. Congratulations for your two Grammys! 🔥 #yolancris #rosalia #grammy #grammylatino #grammylatino2018 #yolancrisSS19

A post shared by Yolancris (@yolancris) on

Për të marrë pjesë në ceremoninë e 19 të Latin Grammy Awards, këngëtarja spanjolle Rosalía ia besoi veshjet e saj “Yolancris”, një markë spanjolle që merret kryesisht me fustanet e nuseve dhe veshjet e eventeve të rëndësishme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@rosalia.vt with a Yolancris custom piece from the SS19 collection. Congratulations for your two Grammys! 🔥 #yolancris #rosalia #grammy #grammylatino #grammylatino2018 #yolancrisSS19

A post shared by Yolancris (@yolancris) on

Pak vëmendje për Rosalía-n dhe ecjen e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

me voy a los @latingrammys 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕 👗 @yolancris

A post shared by ROSALÍA (@rosalia.vt) on

Nëse ju ngjan si e parë diku, keni të drejtë dhe ja ku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Killed it #beforetheshow

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Rosalía ishte artistja më e nominuar në “Latin Grammy Awards – 2018” ku fitoi çmimin “Best Urban Fusion/Performance” dhe “Best Alternative Song” me këngën “Malamente”. Për të tjera detaje mbi performancën dhe çmimet e dhëna gjatë ceremonisë së mbajtur këtë të premte në Las Vegas Valley, në Nevada, mund të klikoni këtu.

Shënim: Në lidhje me fustanin më cool për momentin, mund të lexoni gjerë e gjatë se kush e veshi, kur e veshi dhe pse, duke klikuar këtu.

MOS I HUMBISNI