KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Njerëzit mendojnë se Channing Tatum ka gjetur ish- in tek Jessie J

15 Nëntor 2018

Prej pak kohësh mediat e huaja po aludojnë se aktori i famshëm amerikan Channing Tatum dhe këngëtarja Jessie J janë në një lidhje. Megjithëse asgjë nuk është konfirmuar nga dy artistët marrëdhënia mes tyre duket si ajo mes dy të dashuruarve.

Ditën e sotme fansat e çiftit kanë hedhur dritë mbi ngjashmërinë që Jessie ka me ish- bashkëshorten e aktorit, Jenna Dewan. Ç’është e vërteta vajzat kanë një hije të njera- tjetrës dhe në të njëjtën kohë janë aq të ndryshme nga njëra- tjetra.

Po ju si mendoni?

 

Gjithësesi, ky krahasim nuk i ka pëlqyer fare Jenna- s që menjëherë ka mbështetur mendimin e një komentueseje që nuk e aprovonte këtë ngjashmëri.

MOS I HUMBISNI