KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Për herë të parë, Jona Spahiu zbulon portretin e vogëlushit!

2 Nëntor 2018

Në shtator, Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri u bënë prindër të vogëlushit Raiden, Zoti i Dritës dhe i Vetëtimës.

Pak orë më parë, moderatorja ka postuar në Instagram një foto tepër të këndshme ku shfaqet i shoqi, mbi kraharorin e të cilit fle i biri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duken kaq te paqte kur flene😇😝

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

“Duken kaq të paqtë kur flenë.” shkruan Spahiu.

Ju kujtojmë se pak kohë më parë, Jona ndau me ndjekësit e saj edhe një video të ëmbël, si përmbledhje e çasteve më të bukura nga pritja dhe ardhja në jetë e vogëlushit.

MOS I HUMBISNI