KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Anabel Dossier

Mbretëreshën siç nuk e keni parë kurrë: Foto të rralla nga rinia e saj

26 Tetor 2018

Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe Kate të elipsonin pallatin mbretëror, ishte ajo. Si dukej në moshë të re mbretëresha?

Më poshtë do të gjeni foto të rralla nga rinia e saj, në kohën kur nuk vishte kapele shumëngjyrëshe që kombinojnë me fundet tipike të saj.

1. 1936. Mbretëresha adoleshente me ponin e saj!

2. I njëjti vit. Prindërit e detyruan të vishte këtë fustan dhe të pozonte për foton zyrtare të vitit. Gjithçka që mungon është background-i me gjethe vjeshte artificiale.

3. Mbretëresha gjatë një leksioni noti.

4. Në moshën 14-vjeçare shumica prej nesh ishte me ndonjë kinema a qendër tregtare, ndërsa Elizabeth kalonte kohë me kuajt e saj shumë të dashur.

5. Nëse po mendoni për moshën e saj, është diku rreth të 19-ve.

6.Dhe për ta mbyllur, ja ku keni mbretëreshën duke festuar!

MOS I HUMBISNI