KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Vetëm me një foto, Mozzik premtoi se do të jetë një baba i mirë

11 Tetor 2018

Këngëtari i famshëm i muzikës Rap Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Bebja pritet të vijë në jetë së shpejti dhe mesa duket këngëtari 23- vjeçar ka filluar që tani të mendojë rreth të qenit një baba i mirë.

Në një postim në instastory ditën e djeshme Mozzik ka ndarë me njekësit një vizatim në të cilin duket një djalë që kalon mbi të atin për të dalë në anën tjetër të humnerës. Si për të treguar gjithçka çfarë janë dhe të gjithë sakrificat që bëjnë baballarët për fëmijët e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GHETTO STAR !

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Nëse Mozzik ka këtë vizion për të ardhmen e tij prej babai, atëherë ne jemi të sigurtë se këngëtari ka për të qenë një prind i mrekullueshëm.

MOS I HUMBISNI