KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Menjëherë pas sfilatës, modelja e njohur bëhet nënë për herë të parë

14 Shtator 2018

Modelja e preferuar e Rihanna-s ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë menjëherë pasi ka sfiluar për "Savage x Fenty", linja e të brenshmeve nga Rihanna.

22- vjeçarja Slick Woods pasi ka ecur në pasarelë ka kërkuar menjëherë ndihmën e stafit mjekësor dhe është shoqëruar më pas për në spital ku ka sjellë në jetë djalin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I almost wish I cared why y’all so upset 😭

A post shared by @ slickwoods on

Slick e ka quajtur vogëlushin e sapolindur Saphir, pasi ky është guri i çmuar që përkon me datën e tij të lindjes.

Modelja dhe partneri i saj Adonis Bosso e bënë publik lajmin se do bëheshin prindër në muajin mars.

MOS I HUMBISNI