KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Shtepia VIP

Shtëpia e Kylie-it, ëndërr më vete: 21-vjeçarja milionere zgjohet kështu!

4 Shtator 2018

Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme: qielli është blu, bari është i gjelbër e ndërsa Kylie Jenner është më e pasur sa të gjithë ne bashkë.

E keni menduar se ku mund të jetojë një 21-vjeçare e famshme dhe super milionere?

Lëviz gjithandej me avionë privatë!

Drejton makinat më luksoze...

Dhe ke shumëëë të tilla.

Bën pushime luksoze dhe jeton versionin më të mirë të jetës.

Dhe kur është me humor të mirë, vendos të na tregojë paksa nga shtëpia ku jeton, ose të paktën një nga shtëpitë.

Para së gjithash: Çfarë është një vilë nëse nuk ka një pishinë si kjo?

Dhe sigurisht, divane, shezlonge super të rehatshëm që përfundojnë me një ambient që është vetëm për tu argëtuar me miqtë.

Ose, kur Kylie del bashkë me bebushen për të marrë rreze dielli.

Një fushë tenisi dhe basketbolli. Brenda shtëpisë së saj.

Ju lutem, shihni me kaq sa mundni ‘kështjellën’ dhe kopshtin pas saj...

Kur Kylie zgjodhet, ka këtë pamje.

Po ju?

MOS I HUMBISNI