Flokët

Kim shfaqet me flokë të gjelbër për arsyen më ekstra të mundshme!

17 Gusht 2018

Kim shfaqet me flokë të gjelbër për arsyen më ekstra

Kim Kardashian aktualisht ndodhet në Miami, ku po feston ditët me diell dhe plazhin ashtu siç vetëm ajo di. Ylli i Instagram-it është atje me fëmijët dhe disa prej mikeshave të saj, por ndoshta shumë njerëz do të dyshojnë nëse është ajo apo dikush tjetër.

Kim shfaqet me flokë të gjelbër për arsyen më ekstra

Kjo, për shkak të flokëve të reja. Për tu kombinuar me Lamborghini-in e saj, Kim vendosi një palë paruke ngjyrë të gjelbër neoni.

Kim shfaqet me flokë të gjelbër për arsyen më ekstra

Epo nëse ju duket e tepërt të kombinoni ngjyrën e flokëve me makinën, kujtoni se bëhet fjalë për Kim Kardashian dhe niveli i saj është gjithnjë ekstra!

Kim shfaqet me flokë të gjelbër për arsyen më ekstra

E veshur me një fustan metalik pas trupit dhe sandale transparente, 37-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa kalonte, krejt rastësisht mbi një tapet po ngjyrë të gjelbër!

MOS I HUMBISNI