KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Tuna poston foton e ëmbël të vogëlushit Tian!

17 Gusht 2018

Ardhja në jetë e fëmijës së parë e shkëputi Tunën, për disa kohë, nga tregu muzikor. Artistja preferoi t’i përkushtohej rritjes së të voglit, derisa pak ditë më parë u rikthye sërish në bazë!

Por teksa poston video të fansave duke kënduar këngën e saj më të re Chonga, Tuna nuk kursen për ne një foto shumë të këndshme të Tianit:

“Ama unë ty të dua më shumë se veten.” shkruan mami Tuna.

MOS I HUMBISNI