Anabel Picks

Na besoni ose jo, këto pantallona janë trendi më komod i këtij viti

24 Korrik 2018

Na besoni ose jo, këto pantallona janë trendi më komod i

I kemi parë të veshura kryesisht nga vajzat e familjes Kardashian, por pantallonat e shkurtra të çiklistëve mund të themi me plot gojën se kanë kryesuar trendet e këtij viti. Harrojini xhinset e shkurtra, me zinxhirë dhe xhepa. Këto pantallona të rehatshme janë një shpikje gjeniale e modës.

Na besoni ose jo, këto pantallona janë trendi më komod i

Në vitet ’80 “pantallonat e çiklistëve” ishin një trend i padiskutueshëm. Kryesisht me printe shumëngjyrëshe dhe copa me shkëlqim, kjo veshje e rehatshme përdorej në ato vite si për palestër po ashtu edhe në jetën e përditshme.

Na besoni ose jo, këto pantallona janë trendi më komod i

Sot kompani të njohura të modës po bëjnë namin duke hedhur në treg modelet e tyre të pantallonave çiklistike. Këto pantallona komode mund t’i gjeni online për më pak se 5 dllarë.

Kush tha se moda dhe rehatia nuk ecin në të njëjtën linjë?

MOS I HUMBISNI