KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Prindër për herë të parë: Zbulohet emri i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

12 Korrik 2018

Besi dhe Xhensila u bënë prindër për herë të parë pak orë më parë, ku burime të sigurta pranë Gazeta Shqiptare dhe Anabel.al konfirmuan lajmin. Deri më tani, asnjë prej tyre nuk është prononcuar për mediat. Megjithatë burime të tjera jo vetëm që e pohuan, por kanë zbuluar edhe emrin e vogëlushes.

Burime pranë "Icon Style" thonë se vajza quhet Ajka, një emër që në gjuhën shqipe ka kuptimin e pjesës më të mirë, më të zgjedhur.

MOS I HUMBISNI