KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Keni pak kohë për t'i hedhur një sy të dashurit seksi të Pamela Anderson?

11 Korrik 2018

Ajo është pa dyshim një ndër femrat më seksi në botë, por së fundmi pamja e Pamela Anerson duket se është eklipsuar paksa. Kjo për shkak të të dashurit të saj 33-vjeçar, të cilin do ta kishim njohur edhe më parë po të kishim qenë pak më të interesuara rreth futbollit.

Ky këtu është Adil Rami, një futbollist 33-vjeçar që në këtë Kampionat Botëror luan si mbrojtës për Kombëtaren e Francës.

I bëmë detyrat dhe me këtë rast u informuam paksa rreth futbollit, por arsyen besojmë se e kuptoni fare mirë.

A nuk ju duket një arsye pamja e këtij djali?

Adil dhe Pamela janë të lidhur prej më shumë se një viti dhe marrëdhënia e tyre është aq publike sa nuk ka ku të shkojë më.

Vetë 51-veçarja ka marrë ditën e djeshme pak kohë nga jeta e saj për të brohoritur për të dashurin në fushën e blertë.

E kush nuk do të bënte të njejtën gjë po të ishte në vendin e Pamelës…

MOS I HUMBISNI