KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Harry & Meghan Speciale

Harry u zemërua sepse dikush po prekte flokët e Meghan pa pushim

11 Korrik 2018

Tashmë Harry dhe Meghan duket se kanë marrë statusin e një çifti si në përralla.

Gjatë një vizite në një stadium ditën e sotme, Duka dhe Dukesha e Sussex-it kanë marrë pak kohë për të takuar të pranishmit, mes tyre edhe një djalosh të vogël.

Vogëlushi në fjalë ka rënë në sy, pasi nuk ka hezituar për asnjë moment t’i prekë flokët Dukeshës.

Pra gjejeni çfarë, Meghan Markle është një Rapunzel!

Ama ky veprim i këndshëm i djalit duket se e ka zemëruar Princin Harry, që në bisedë e sipër i ka tërhequr vëmendjen vogëlushit.

Pse aq kollaj është t’ja prekësh flokët bashkëshortes së Harry-t?

MOS I HUMBISNI