KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Style Tips

5 fustane të bardhë verorë që duhet t’i keni patjetër gjatë këtyre ditëve

20 Qershor 2018

Fustanet e bardhë janë po aq të domosdoshëm sa janë veshjet ngjyrë në ngjyrë të zezë në garderobën tonë.  Look-u i verës nuk është kurrë i plotë nëse të paktën nuk keni një fustan të bardhë dhe të freskët për në qytet dhe jo vetëm.

Fustani i bardhë sado minimalist të jetë do t’ju bëjë gjithnjë të dukeni elegante dhe chic.

Bazuar në linjat dhe shijet tuaja, më poshtë janë renditur disa nga modelet trend të këtij sezoni.

Në formë këmishë...

ose me detaje të qendisura..

Nëse doni një fustan për foton perfekte në Instagram, këto 2 të fundit janë ideale...

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI