Modele lakuriq identike me Kim-in: Kanye publikon koleksionin e ri të atleteve

 Read in English

Kanye West sapo ka nxjerrë koleksionin e ri  të Yeezy Desert Rat në Tëitter dhe ka kaq shumë Kim në të!

Shumica e modeleve shfaqen nudo të veshura vetëm me atletet e koleksionit të ri të reperit.

Siç e shihni, format, flokët dhe lloji i pozës janë gati identike me ato të bashkëshortes së tij.

Jo, vajza që shihni në të majtë nuk është Kim, por Lela Star.

Hmm, nuk e dimë nëse dikush do të arrijë të përqendrohet tek atletet, por nëse në strategjinë e Kanye-s ka Kim, suksesi është i garantuar.

Burimi: Cosmopolitan

Artikuj të ngjashëm