Aksesorin fantastik të flokëve e blini te materialet e ndërtimit: Gati për Coachella

Më të bukurit e festës!

 Read in English

E kishit menduar ndonjëherë se me një tel të thjeshtë bakri mund të transformoni bishtin tuaj? Blogerja e bukurisë Camila Coelho ka treguar se flokëve mund t’i japësh një tjetër dimension me një tel të thjeshtë që mund ta gjeni tek dyqanet e materialeve të ndërtimit.

Zgjidhni ngjyrën që ju pëlqen, kapni flokët sipas dëshirës dhe rrotulloni telin rreth bishtit në gjatësinë që dëshironi, si videoja më poshtë.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Ky aksesor është ideal për të krijuar një look më të freskët këtë sezon, të luani me ngjyrat dhe motivet metalike janë gjithmonë në modë, prandaj jepini një shanc, fundja ju kushton fare pak qindarka.

Artikuj të ngjashëm