KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Keshilla Arredimi

S'paskemi patur faj! S'e dinim ç'i kishte munguar kuzhinës sonë deri tani

8 Shkurt 2018

Iryna Federivo është blogerja e ushqimit e cila u bë e famshme në internet pas postimit të kuzhinës së saj, që mahniti gjithë ndjekësit. Çdo gjë e rregulluar në detaje, çdo produkt në vendin e vet, me emra dhe shënime përkatëse. Ndoshta pak rregull në kuzhinë nuk do na bënte keq, përkundrazi gatimi nuk do ishte më një stres se "Ku e kam sheqerin, po kjo tenxherja ku u zhduk etj".


Nga kutitë e ngjyrosura me ngjyra të pastelit tek vazot me emra, kuzhina e Iryna-s është e jashtëzakonshme.

Por nuk mbaron këtu, prisni të shihni frigoriferin më të organizuar në botë!

Nuk e dimë për ju, por ne na lindi dëshira për të gatuar dhe jo më kot.

Burimi: Daily Mail

MOS I HUMBISNI