Beauty > Vip Vanity

Luana me një look krejtësisht ndryshe sot në mbrëmje: E ftuara speciale? Një paruke

 Read in English

Luana ka gjetur dashurinë e vërtetë dhe është kjo paruke me fije ngjyrë mjalti, që së fundmi po e merr kudo.

Drejtuesja e “Shiko kush luan” do të shfaqet sot krejt ndryshe, jo më me flokët e gjatë bjondë, plot volum, siç e kemi parë gjithmonë.

Edhe pse i qëndron bjondes, Luana vendosi ta marrë me vete paruken e saj edhe në spektakël, siç po bën kudo kohëve të fundit.

Me paruke u shfaq më 20 dhjetor, duke i bërë njerëzit të mendonin se pas kaq kohësh, kishte ndërruar look përsëri.

 

🙈🍫

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Me këtë paruke festoi Krishtlindjen.

Me këtë paruke nisi 2018-ën.

Me këtë paruke e vazhdoi.

Me këtë paruke do ta shikojmë edhe sot dhe sinqerisht Luana, e ke menduar t’i lyesh? S’dukesh fare, po fare keq!