Bukur dhe ngrohtë! Ne ju japim 5 ide se çfarë të vishni në punë

Nisjani që nesër!

 Read in English

Për të shmangur kombinimet e lodhshme zgjidhni një kostum.

Prerja e xhaketës dhe e pantallonave është mirë të jetë disi e bollshme. Preferohet të vishet me taka por ju mund ta kombinoni edhe me të sheshta apo atlete.

Fund dhe golf është po ashtu një tjetër ide shumë e mirë. Do të jeni ngrohtë por nga ana tjetër mjaft sensuale. Mund të eksperimentoni me funde të gjëra, prerje asimetrike ose një të ngushtë deri në gju.

Një fustan të leshtë vështirë se do ta hiqni nga trupi.

Zgjidhni copa të pambukta dhe provoni një veshje të tillë.

A s’ju duket që prej këtu kaq e ngrohtë dhe e rehatshme?

 

Pastaj, për më shumë prezencë dhe sharm, ju duhen një palë pantallona të tilla. U vishni një pulovër sipër, një shall dhe jeni gati!

Burimi: Marie Claire

Artikuj të ngjashëm