Ju që s’i doni shumë fustanet mblidhuni këtu: Ja ç’të vishni këto festa!

 Read in English

Kush tha që për festat e fundvitit duhet të veshim patjetër  fustan për të shkëlqyer? Mund të ndodhë që duam thjesht të jemi rehat, të shijojmë natën, por sigurisht të festojmë me sharm. Kombinimet plot shkëlqim dhe stil në fotot e mëposhtëme janë gjithçka duhet të shihni këtë muaj.

1. Komode dhe me stil në të njëjtën kohë. 

2. Duket kaq e rehatshme!

3. Me një kostum të tillë s'mund të dukeni përveçse shik!

4. Delikate dhe klas. E zeza është gjithmonë zgjidhja!

5.Mund ta veshësh kudo. Për një kafe pas pune, apo për verën e Krishtlindjeve. Zgjidhe vetë!

6. Ka nevojë për koment?!

Burimi: Glamour

Artikuj të ngjashëm