Metropolitan > Celebrity

S'ka asnjë shans që Victoria të dalë në ekran: Ka diçka që e pengon!

 Read in English
 

Excited to reveal the next image from my #VBxEsteeLauder campaign! x VB @esteelauder @lachlanbailey victoriabeckham.com #VBDoverSt

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Victoria Beckham i njeh mirë pikat e saj të forta dhe ato të dobëta. Dhe nuk panon të sfidoj veten në gjëra që nuk i pëlqen t’i bëjë. Së fundmi ajo ka thënë hapur se asnjëherë s’do të pranonte të ishte pjesë e jurisë së American Idol, për arsyen e thjeshtë se nuk duron dot ta dëgjojë zërin e saj në televizor.

 

So proud of @davidbeckham Great SS 18 @kentandcurwen X @daniel.kearns xVB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

“Jo, s’do pranoja. Absolutisht jo! Unë nuk duroj dot ta shoh veten time në ekran dhe aq më tepër të dëgjoj zërin tim tek flas. Nuk bën për mua.”- është shprehur ish- ylli i Spice Girl.

Stilistja, e cila aktualisht po shkëlqen në Javën e Modës në New York,  është përpjekur dhe njëherë tu sqarojë të gjithëve se nuk është ashtu e sertë dhe serioze siç duket. Përkundrazi e ka përkufizuar veten si një vajzë super të lumtur dhe kjo falë punës që bën dhe familjes së saj të madhe.

 

The best daddy in the world!!! We all love u so,so much 💕💕💕 X kisses from us all x 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

E ndërsa të dielën perfekte Vicky quan një ditë të kaluar në shtëpi, pranë David-it dhe fëmijëve, sigurisht me pak verë dhe ushqime të mira në tavolinë.

Burimi: Daily Mail