KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Shtepia VIP

Shtëpia e re e Rihanna-s është si ajo: E paparashikueshme dhe plot magji

24 Gusht 2017

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Kendall Jenner sapo humbi shansin për të qenë fqinja e Rihanna-s. Sipas TMZ, këngëtarja ka blerë një shtëpi perëndim të Hollywood-it, pikërisht në ish-lagjen e supermodeles. Thuhet se shtëpia e këngëtares është magji më vete. 6 dhoma gjumi dhe plot 8 tualete vetëm për Riri-n.

 

A post shared by @vip_screenshots on

 

A post shared by @vip_screenshots on

 

A post shared by @vip_screenshots on

Ambientet e vilës luksoze duket se janë secila copëza parajse për tu zbuluar. Ballkonet private, spa-të dhe gjithë vanitetet e tjera të këtij lloji, sigurisht nuk do të mungonin. Kuzhina gjithashtu është një nga vendet më të dashura, pasi gjithmonë e ka pranuar se ushqimi është një nga kënaqësitë më të mëdha për divën.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Me pak fjalë, vendi i ri ku këngëtarja do të rehatohet është si vetë ajo: magjike, plot stil dhe e paparashikueshme, nga e cila nuk do të doje të dilje më kurrë.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Por gjithsesi, kjo zonë kaq e bekuar ka disavantazhet e veta. Kendall hoqi dorë nga një shtëpi e tillë për shkak të incidenteve të përsëritura, vjedhje të cilat i kushtuan shuma të mëdha parash dhe stolish të çmuara.

 

A post shared by @vip_screenshots on

 

gotta support the homies 🤙🏽 i'm so proud of @caradelevingne and Valerian was amazing 💙

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Burimi: Daily Mail

MOS I HUMBISNI