Beauty > Thonjtë

10 dizenjo thonjsh që duhet t’i provoni patjetër këtë vjeshtë

 Read in English

1.

 

@MarcJacobs #NYFW17 went for a cool hip hop nail look! Love it! #teamJINsoon used a new shade from @marcbeauty style @kateleemakeup @diane.kendal hair @guidopalau 📷 @shanajade #nails #manicure #JINstagram

A post shared by Jin Soon Choi (@jinsoonchoi) on

Ngjyrë e ngrohtë me dekorime metalike që do t’ju bëjnë të dukeni sikur keni dalë nga një pasarelë.

2.

 

Rectangle gradient 📊w/ @sally_hansen #miraclegel

A post shared by Madeline Poole (@mpnails) on

Kush tha që grafikët janë të mërzitshëm? Ja prova që s’janë.

3.

 

Classic @imarninails grid nails- looks best on short nails #gelnailart 🖤

A post shared by Imarninails (@imarninails) on

Për të gjithë minimalistët, një motiv rrjetë i thjeshtë dhe interesant në të njëjtën kohë.

4.

 

Dive into our Make a Splash mani. 🌊

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

Doni të tregoni me anë të thonjve që je e rritur, e matur dhe e pjekur, por edhe qejflie? Provoni këtë dizenjon e kuqe të shkëputur në mes.

5.

 

🌸💅🏽🌸💅🏽🌸💅🏽

A post shared by Naomi Yasuda (@naominailsnyc) on

Ose, kush tha që thonjtë duhet të kenë dizenjo? Ky gradient rozë në të bardhë është art më vete.

6.

 

🔮

A post shared by Ashley Crowe 💅🏽 (@astrowifey) on

Copa ari dhe motive gurësh të çmuar. Ç’të themi më?

7.

Një moment duket i zi, një moment gri. Gjeniale!

8.

 

Gradient corners

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

Një e kuqe vampireske e bën këtë gradient të lehtë të duket super i veçantë.

9.

 

Earn your stripes

A post shared by Holly Falcone (@hollyfalconenails) on

Rinovimi i french-it është pikërisht ajo që ju nevojitet këtë vjeshtë.

10.

 

Holo💿⭐️#nails

A post shared by Naomi Yasuda (@naominailsnyc) on

Thjesht sepse xixat nuk dalin ndonjëherë nga moda.