Celebrity

I japin fund: Pas 8 vitesh martesë, ndahet çifti i famshëm i aktorëve

7 Gusht 2017

I japin fund: Pas 8 vitesh martesë, ndahet çifti i famshëm i

Çifti i njohur i aktorëve i japin fund lidhjes së tyre pas 8 vitesh martesë. Lajmin e kanë bërë publike vetë Chris Pratt dhe Anna Faris, të cilët ditën e djeshme (6 gusht) thanë publikisht se martesa e tyre ka marrë fund.

“Ne u munduam që kjo të funksiononte dhe jemi shumë të zhgënjyer.”- u shprehën aktorët përmes postimeve të tyre në rrjetet sociale.

Ylli i Scary Movie dhe bashkëshorti i saj duket se tashmë e kanë firmosur divorcin.

 

A post shared by Anna Faris (@annafaris) on

“Unë dhe Anna jemi të trishtuar t’ju themi se po ndahemi ligjërisht.  U përpoqëm për një kohë të gjatë, jemi të zhgënjyer. Djali ynë ka 2 prindër që e duan shumë dhe për të mirën e tij duam që kjo situatë të jetë të zgjidhet në privatësi. Ne akoma kemi dashuri për njëri-tjetrin, do ta vlerësojmë gjithmonë kohën e kaluar bashkë dhe respekti nuk do të ndryshojë.”- shkruan në Facebook aktori i ’10 Years’.

Një postim të ngjashëm me tijin kishte bërë dhe ish-partnerja e tij, mbrëmjen e së shtunës. Çifti shumë i dashur nga publiku, prej 8 vitesh ishin të martuar dhe kanë një fëmijë së bashku.

Burimi: CNN

MOS I HUMBISNI