Trego ç’shenjë je, të të themi ç’veshje të një Kardashian-i do të vishje

 Read in English

 

A post shared by @vip_screenshots on

Dashi
Veshja: Kourtney Kardashian me një bluzë të stërmadhe Pablo dhe çizme të gjata deri në gju
Pse: Jeni kreative dhe lozonjare me veshjet tuaja. Rrobat tuaja janë të thjeshta, por me një detaj të vogël i ktheni në alta moda.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Demi
Veshja: Look-u njëngjyrësh i Khloe-s në aeorport
Pse: Stili juaj është funksional dhe i rehatshëm, që do të thotë se anoni nga xhinset e komode dhe atletet. Si Khloe, ju arrini të bini në sy pa u munduar shumë.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Binjakët
Veshja: Bluza me vija dhe pantallonat e bardha të Kourtney Kardashian
Pse: Një binjak nuk i qëndron kurrë një look-u të vetëm. Preferoni t’i vishni trendet përpara se të bëhen popullore ashtu si Khloe në foto.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Gaforrja
Veshja: Veshja e Kris Jenner gjatë sfilatës së Miu Miu në Javën e Modës në Paris
Pse: Gaforret pëlqejnë klasiken dhe kjo do të thotë se qëndroni në prerje femërore dhe veshje “grash”. Veshjet glamoroze janë pika juaj e fortë.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Luani
Veshja: Fustani i personalizuar i Kylie Jenner nga Labourjoisie
Pse: Luanët duan të bien në sy dhe ndjejnë më shumë besim tek vetja kur bëjnë maksimumin për t'u dukur mirë. Ç’mënyrë më të mirë mund të ketë për të tërhequr vëmendjen sesa një fustan shkëlqyes?

 

A post shared by @vip_screenshots on

Virgjëresha
Veshja: Kostumi Chanel i Kendall Jenner
Pse: Pëlqeni klasiket femërore dhe prerjet që ju lakmojnë trupin. Anoni nga veshjet që janë sensuale, por pa e tepruar.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Peshorja
Veshja: Kendall Jenner gjatë sfilatës së La Perla në Javën e Modës New York
Pse: Peshoret jetojnë për luksin dhe asgjë nuk thotë luks më shumë se një peliçe shoqëruar me të intimo mëndafshi.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Akrepi
Veshja: Fustani latex i Kim Kardashian
Pse: Akrepët janë njerëz të pushtetshëm e të rafinuar. Jeni të dhënë pas një look-u specifik, por kjo s’do të thotë se bëheni i mërzitshëm.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Shigjetari
Veshja: Palltoja e kuqe mbi paliçetat e zeza të Kylie Jenner
Pse: Nuk trembeni nga ngjyrat e ndezura apo nga printet. Ju do ta vishnit me siguri një xhaketë si kjo e Kylie-t ose këpucë me print leopardi.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Bricjapi
Veshja: Fustani i zi me të çarë në anë i Khloe Kardashian
Pse: Stili i një bricjapi është ambicioz dhe i sofistikuar. Ju pëlqen të visheni e të mbaheni, por jo të mundoheni.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Ujori
Veshja: Fustani me dy të çara i Kenall Jenner gjatë Much Music video Awards
Pse: Shija juaj në modë është e pazakontë. Visheni për vete dhe jo për të tjerët. Nëse ju bën të lumtur, e mbathni. Look-et tuaja janë gjithmonë inovative, me ngjyra dhe të bukura.

 

A post shared by @vip_screenshots on

Peshqit
Veshja: Kombinimi ngjyrë pjeshke i Kim Kardashian gjatë Hairfinity UK Launch
Pse: Peshqit kanë një stil seksi, bohemian dhe të lirshëm. Një pardesy e lehtë është zgjedhja e duhur e çdo sezoni për ju.

Artikuj të ngjashëm