Anabel > Showbiz dhe TV

Olé! Më në fund pamë Xhemin me bikini dhe bluja i shkon kaq shumë!

 Read in English

Xhemi Shehu vërtet ka qenë velinë e Fiks-it, por që atëherë s’e kemi parë ndonjëherë me bikini.

Mamaja e dy djemve që janë sozia e saj postoi sot një foto me bikini për të treguar se pushimet e saj kanë nisur. Ajo shfaqet me një kostum banjoje blu, një prej ngjyrave më të këshillueshme të bikinit për vajzat me flokë bjondë.

Moderatorja është shfaqur shumë rrallë pa rroba në rrjetet sociale, por edhe kur e ka bërë, nuk ka lënë të duket më shumë sesa e shikojmë me fustanet e “Portokallisë”.