Si jetojmë > Out and About

Speciale Matura 2017: Vajzat dëshmojnë çfarë brezi të bukur që kemi

Fustane princesash apo te ngushta, shijoni stilin e Matura 2017

 Read in English

Elegante, të veshura bukur, të grimuara mirë, në çdo lloj stili  (seksi, klasike apo trendy) vajzat shkëlqyen.  Në veshje mbizotëronin fustanet e ngushta pas trupit. Disa guxuan me dekolte të hapura siç është dhe moda e momentit, kurse të tjera preferuan fustanet stil princeshe.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.