KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Vip Vanity

Belen preu flokët dhe theu një rekord!

6 Korrik 2017

Belen Rodriguez preu flokët dhe i çmendi të gjithë.

Showgirl-ja argjentinase postoi në Instagram foton me look-un e ri, me gjatësi të mesme dhe dritëhije bjonde. Mbi 200 mijë pëlqime brenda ditës! Vendoset rekord i ri për like-t në një foto italiane në Instagram.

 

El pelo cortito!!! ✂️✂️✂️ #megusta 😋😋😋 @cotrilspa

A post shared by Belén Rodriguez (@belenrodriguezreal) on

Me flokë të gjatë, të shkurtër apo të mesëm, Belen mbetet personazhi më i ndjekur italian në Instagram, dhe nëse është dikush që vendos trende, është ajo.

Belenin e kemi parë gjithmonë me flokë të gjatë, me dritëhije dhe me onde, look-u natyral të cilit i ka qëndruar gjithmonë besnike.

MOS I HUMBISNI