Showbiz dhe TV

Pas 17 vitesh bashkë, Jonida Maliqi ndahet nga bashkëshorti!

24 Qershor 2017

Pas 17 vitesh bashkë, Jonida Maliqi ndahet nga bashkëshorti!
Photo Courtesy of Revista Who

Edhe pse prej kohësh është përfolur për një divorc të mundshëm mes Jonida Maliqit dhe bashkëshortit të saj, zërat mbetën në kuadrin e thashethemeve deri më sot.  Por, tashmë duket se gjithçka është zyrtarizuar dhe këngëtarja po i jep fund lidhjes së saj 17-vjeçare me bashkëshortin Gent Prizreni.

Pas 17 vitesh bashkë, Jonida Maliqi ndahet nga bashkëshorti!

Lajmin, e kanë raportuar për “Revista Who” burime pranë gjykatës. Deri më tani Maliqi nuk ka pranuar të jap asnjë koment rreth kësaj. Prindër të një djali, çifti gjithmonë ka zgjedhur të mbajë një profil të ulët publik. Thuhet gjithashtu se prej muajsh,  dyshja nuk jetojnë më së bashku.

MOS I HUMBISNI