Metropolitan > Kinema & TV

Zbulohet identiteti i banores së Big Brother: 22-vjeçarja nga Lazarati

Një tjetër detaj përpara fillimit të edicionit të nëntë.

 Read in English


Fotini Derxho quhet një nga banoret e edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Anabel.al ka mësuar se 22-vjeçarja nga Lazarati punon si agjente shitjesh, ka jetuar në Greqi, ndërsa aktualisht jeton me të ëmën.

Vëllai i saj është në burg dhe ka marrëdhënie problematike me të atin, kjo për shkak të disa problemeve me tokat. Produksioni i Big Brother do tentojë ta lidhë me një djalë nga Kosova brenda shtëpisë, sepse ky është 'edicioni i dashurisë'.

Fatimeja do të jetë banorja e dytë nga Lazarati në këtë reality show, por në dallim nga fotoja, do të jetë bjonde! Lojën mbetet për ta parë brenda shtëpisë.