Beauty > Thonjtë

Si u transformua Kim Kardashian përpara syve tanë!

Këtë herë, ylli i reality show-t befasoi vërtet.

 Read in English


Ne jemi të hapur për të provuar gjëra të reja, aq më tepër kur bëhet fjalë për bukurinë. Kemi provuar gjithçka, trajtime me gjak, apo kemi vendosur sheqer brenda në shampo, e kemi provuar sa mendjehapur jemi.

Por pas këtij ndryshimi të Kim Kardashian, nuk dimë si të ndihemi. Sikur të mos mjaftonte stili trasgresiv që ylli i reality-show-t ka nisur të mbartë kohët e fundit, në një video të publikuar në Snapchat ditën e djeshme, 36-vjeçarja i tregoi gjithë botës thonjtë e saj të rinj: shumë të gjatë, të shpuar me unaza floriri.

"Khloe do të ndihej krenare", dëgjohet të thotë Kim në videon e publikuar, duke qenë se motra e saj më e vogël eksperimenton gjithnjë me gjatësitë apo dizenjot e thonjve. Dhe duke marrë parasysh se një pjesë e mirë e njerëzve tentojnë të frymëzohen nga Kim, shpresojmë të mos joshen nga ky trend i ri, sepse të themi të drejtën, nuk është aspak praktik!

Burimi: Elle