Beauty > Vip Vanity

S’keni për t’u besuar syve kur të shihni look-un e ri të Luana Vjollcës

Moderatorja shndërrohet në brune, por vetëm përkohësisht.

 Read in English

Luana Vjollca surprizoi fansat e saj të hënën në rrjetet sociale, pasi postoi një foto ku shihet me flokë të gjatë të zinj.

Megjithatë, prezantuesja e njohur nuk ka guxuar të heqë dorë nga të qenurit bjonde, pasi në foton e shkrepur në një sallon bukurie, duket se në kokë ka thjesht një paruke.

Në fakt, prezantuesja e “Pa Limit” është një brune natyrale dhe kështu është njohur edhe në fillimet e saj në televizion.

Por, prej vitesh, Luana është shndërruar në bjonde, ngjyrë që tashmë e identifikon.