Beauty > Vip Vanity

Fundviti i ndryshimeve: Moderatorja e njohur shqiptare, me një look të ri

 Read in English

Mira Kazhani duket se ka hequr dorë nga modeli i flokëve bob me të cilin jemi mësuar ta shohim vitet e fundit dhe ka vendosur të vijë me një look tërësisht të ri në prag të 2017-ës. Moderatorja dhe gazetarja e njohur ka zgjedhur një prerje të shkurtër, e njohur ndryshe edhe si pixie. Ajo gjithashtu ka ndryshuar edhe ngjyrën e tyre, në një çokollatë që e bën të duket tepër natyrale.

Prerja pixie duket se do të shndërrohet në një trend të vërtetë këtë vit, pasi vetëm një ditë më parë, edhe moderatorja Klea Huta zgjodhi të njëjtin model, duke hequr dorë nga flokët e saj super të gjatë (lexo këtu).

 Burimi: Revistawho.com