Beauty > Vip Vanity

Nora nuk e ndan mendjen: Tjetër ndryshim drastik në look

Look dramatik për festat.

 Read in English

Menduam se flokët bjonde ishin thjesht një eksperiment që mbaroi me aq. Nora Istrefi, një brune natyrale mesdhetare, iu kthye ngjyrës së saj gështenjë.

Por dje u shfaq prapë bjonde: këngëtarja duket kështu në fotot e fundit ne Snapchat.

 

Me buzët e kuqe dhe një make up alla “Sexy Santa”, Nora përsëri vjen krejt ndryshe.

Ajo po eksperimenton tashmë me një tjetër karrierë; përveçse këngëtare, Nora Istrefi e ka kthyer Instagram-in e saj në një blog mode, me këshillat e stilistit Valdrin Sahiti.