Ilary Blasi zhgënjen publikun

‘Tek ‘Le Iene’ me pizhama, tek ‘Grande Fratello’ me tuta!’

 Read in English

Për të disatën herë, Ilary Blasi ka nxitur diskutime përsa i përket veshjes dhe kësaj radhe, nuk bëhet fjalë për sensualtietin e tepërt. Moderatorja e “Le Iene” dhe “Grande Fratello VIP” duket se ka lënë për të dëshiruar me paraqitjen e saj dhe ka marrë kritika të shumta në rrjetet sociale.

“Tek ‘Le Iene’ me pizhama, tek ‘Grande Fratello’ me tuta!”- ka shkruar një nga komentuesit për bashkëshorten e Francesco Totti-t ndërsa të tjerë e kanë kritikuar edhe për ngjyrën “e verdhë” të flokëve. Le të themi që stilisti i ri i bukuroshes ia ka dalë të tërheqë vëendjen, por jo në një mënyrë të mirë.

Burimi: Corriere della Sera

Artikuj të ngjashëm