Dashuri dhe seks > Martesa

Ai 17 vjeç, ajo 71, por kjo nuk është më e çuditshmja e këtij çifti!

Prisni kur të mësoni këto detaje.

 Read in English
Shikoni fotot e tjera!    v      

Ndoshta lidhja e tyre është lidhja më e pazakontë në botë, por Almeda, 71 vjeç, dhe Gary, 17 vjeç, janë shumë të lumtur sëbashku.

Për ta nisur nga fillimi, çifti u takuan në funeralin e djalit të saj dhe shkëmbyen unazat në një dasmë që u organizua për 6 ditë. Gary është 28 vjet më i vogël se Roberti, djali i Almedës që humbi jetën tragjikisht në msoshën 45 vjeçare. Në momentin e njohjes, ajo ishte duke vuajtur jo vetëm për humbjen e djalit, por edhe të bashkëshortit, i cili kishte vdekur nga diabeti në vitin 2013. Almeda tregon që thelllë brenda saj ishte duke kërkuar për shpirtin binjak dhe se mendon që ai është personi i duhur.

Gary, i cili i ka patur gjithmonë pikë të dobët femrat më të mëdhaja se ai në moshë, tha se para Almedës, “kishte ngecur” në një marrëdhënie me të dashurën 77-vjeçare. Gjithçka filloi në shkollën fillore, kur ra në dashuri për herë të parë me mësuesen. Që prej atëhere, të gjitha të dashurat e 17-vjeçarit kanë qenë më të mëdhaja se ai në moshë. Gary shprehet se është dashuruar me sytë blu plot shkëlqim të bashkëshortes së tij.

Tani çifti jeton në një shtëpi sëbashku me nipin e Slmedës, i cili është 3 vjet më i madh se Gary. Nuk ka asgjë që in dal ata të dy të jenë të lumtur.

Burimi: Daily Mail / Përgatiti: Ergisa Bejkollari